Team

Milou van der Wel

Fysiotherapeut/sportfysiotherapeut io

BIG-registratie: 49928295204

E: milou@fysiotherapie-ambacht.nl

Dit is de single team template

Milou van der Wel is bij Fysiotherapie Ambacht werkzaam als algemeen fysiotherapeut sinds 2020 en sinds 2021 als sportfysiotherapeut in opleiding.
In september 2020 is zij afgestudeerd aan de Hogeschool Rotterdam en is zij na haar afstudeerstage in dienst getreden bij Fysiotherapie Ambacht. Milou houdt van sporten, en is als speelster actief in Dames 1 van v.v. IFC.
Binnen de praktijk en op het veld is zij veel bezig met het begeleiden van de revalidatie van geblesseerde sporters. Milou doet de veldrevalidatie door middel van Return to Play om op die manier voetballers weer wedstrijdfit te krijgen. Op de maandagavond is Milou aanwezig voor de verzorging van Zaterdag 1, en waar nodig ook andere geblesseerden te behandelen.
In haar vrije tijd is Milou graag bezig met sporten, uitjes met vriendinnen en reizen.

Milou is aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Specialisaties

Algemene Fysiotherapie

Sportfysiotherapie

Dry needling

Medical Taping

whatsapp